Poprzedni temat :: Następny temat
Wirtualny napęd
Autor Wiadomość
Urszula 
Urszula

Wysłany: 2010-04-14, 15:43   Wirtualny napęd

Daemon Tools

DAEMON Tools to bardzo dobry emulator napędów CD i DVD. Aplikacja odczytuje większość popularnych obrazów płyt CD i DVD, oraz emuluje najpopularniejsze mechanizmy zabezpieczania płyt przed kopiowaniem. Aplikacja pozwala zastąpić także zwykłą płytę, przez stworzenie dysku wirtualnego, dzięki temu nasza stacja dysków nie musi pracować, a praca komputera jest bardziej cicha. Program w języku polskim możemy pobrać np.: z tej strony.

Po zainstalowaniu i przeładowaniu systemu mamy ikonę z piorunem na pasku zadań.
Włączenie wirtualnych napędów i montowanie obrazu

Klikamy na niej PPM (Prawym Przyciskiem Myszy) i wybieramy: urządzenie 0: i przechodzimy na zakładkę zamontuj obraz

Wybieramy, gdzie znajduje się obraz naszej płyty i klikamy Otwórz.

Następnie klikamy na nasz wirtualny napęd i można rozpocząć instalację programu, albo uruchomienie go z obrazu naszej płyty zamontowanej w Daemon Tools.

Aby domontować obraz z naszego napędu klikamy ponownie PPM na ikonę pioruna przechodzimy na napis „Napędy Wirtualne”na nasze urządzenie i klikamy na od montuj obraz. I koniec naszej zabawy z Daemon Tools.

Jolinek 

Wysłany: 2010-04-14, 16:11   

Urszula , jak tak dalej pójdzie to nie będę swojego komputera dawała do informatyka , sama sobie dam radę . oczywiscie z Twoją pomocą :) Dziekuję :)

Urszula 
Urszula

Wysłany: 2010-04-14, 16:17   

Zawsze służę pomocą i oby jak najmniej problemów, ze sprzętem i oprogramowaniem życzę. :oko: Dlatego wkleiłam opis, żebyś nie miała wątpliwości. Jak coś to wiesz, jak mnie złapać na gg.

Ann 

Wysłany: 2010-04-14, 23:01   

Ja od Daemona bardziej wolę Alcohol 120%

Urszula 
Urszula

Wysłany: 2010-04-15, 19:24   

Ann napisał/a:
Ja od Daemona bardziej wolę Alcohol 120%

Tak jest lepszy, ale niestety płatny i to wcale nie takie małe pieniądze. Dlatego ten jest alternatywą dla tych, co na program nie chcą wydawać pieniędzy.

Anka30 
Robi Rozeznanie

Wysłany: 2010-04-15, 20:44   

Urszula, a ja po ostatniej naprawie kompa mam komunikat na pulpicie że "użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania.Windows mam orginalny,dlaczego tak jest?Piszę tu bo nie umię wysłać PW nie wiem dlaczego.A piszę do Ciebie bo znasz sie więcej na kompie niż ja :) Z góry dziękuję za pomoc

Urszula 
Urszula

Wysłany: 2010-04-16, 15:46   

Przy awarii sprzętu i wymianie podzespołów, taki komunikat jest normalny. Musisz skontaktować się z Pomoc techniczna firmy Microsoft i oni jeszcze raz podadzą Ci klucz do twojego oryginalnego Windows. Całkiem po prostu serie oemowe zapisują sobie twój numer płyty głównej i podzespołów po ich wymianie, klucz rejestruje odbiera to tak jak byś zainstalowała swoją wersje systemu na kolejnym komputerze, a jest to niezgodne z prawem. Masz możliwość do kilku uaktualnień tego samego systemu w wyniku awarii sprzętu. Zadzwoń do nich lub skontaktuj się drogą mejlową opisując swój problem. Jeśli chcesz mieć to załatwione szybko zadzwoń i od razu wraz z tobą zaktualizują Ci twój system.

Odpowiedz do tematu