Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Nacka
2013-11-21, 07:38
HOROSKOPY i SENNIKI ( wiadomo , że z przymrużeniem oka )
Autor Wiadomość
Bogda 

Wysłany: 2010-01-17, 23:19   HOROSKOPY i SENNIKI ( wiadomo , że z przymrużeniem oka )

Horoskopów nie będę tu wpisywać . Każdy sobie może swój ulubiony znaleźć na różnych stronach w internecie .
Znalazłam zabawne wierszyki dotyczące każdego znaku zodiaku

Baran 21 marca - 20 kwietnia

Baran, dzielny i wytrwały,
Bywa łasy na pochwały .
I bez przerwy, z każdej strony,
Bardzo lubi być chwalony.
Lecz czasami sam się łaje,
Gdy coś mu się nie udaje .
I ze złością szczęką kłapie,
Że sto srok za ogon łapie!

Byk 21 kwietnia - 21 maja

Byk porządnie się nagłowi,
Zanim krok do przodu zrobi,
Lecz gdy wreszcie iść zaczyna,
Prze do przodu jak maszyna.
Choć rozłościć trudno Byka,
Lepiej niech mu nikt nie fika,
Bo gdy Byk się zdenerwuje,
Każdy przed nim respekt czuje!

Bliźnięta 22 maja - 21 czerwca

Świat bez ruchu i hałasu ,
Jest dla Bliźniąt stratą czasu!
Zamiast lekcji i klasówek ,
Wolą słuchać miłych słówek!
Zwykle pracą się nie chlubią
I leniwy żywot lubią,
Lecz gdy precz wygonią lenia,
To pracują bez wytchnienia.

Rak 22 czerwca - 22 lipca

Rak, gdy tylko czuje drakę,
Woli się wycofać rakiem,
Lecz gdy tkwi w rodzinnym kole,
Wreszcie w swoim jest żywiole!
Tu kuzyni, wujków krocie,
Tam kuzynki, babcie, ciocie -
Kiedy wszyscy są w komplecie,
To cudownie jest na świecie!

Lew 23 lipca - 22 sierpnia

Jest odważny, silny, dzielny
I okropnie samodzielny!
Czasem takie ma pomysły,
Że rodzice tracą zmysły!
Dzierżąc berło i koronę,
Lubi słabych brać w obronę
I królewskim obyczajem ,
Potem im się wielbić daje...

Panna 23 sierpnia - 22 września

Jak świat światem, każda Panna
Jest dokładna i staranna,
Nawet w głowie ma porządek,
Bo ustawia myśli w rządek.
Panna boi się ryzyka,
Niczym ognia go unika,
Więc przeszkody całą zgrają ,
Same z drogi jej znikają!

Waga 23 września - 23 października

Waga chce wieść rajskie życie -
Hulać, spać i jeść obficie!
Nie ma nawet ciut ochoty
Na zmartwienia i kłopoty!
Zanim jakąś myśl wysmaży,
Wszystko dobrze zmierzy, zważy...
Za to potem nie ma mowy,
By tę myśl jej wybić z głowy!

Skorpion 24 października - 22 listopada

Skorpion pamięć ma nie lada,
Przy tym głową nieźle włada,
Ale bywa nieżyczliwy
I okropnie pamiętliwy!
A gdy już do celu zmierza,
Ustępować nie zamierza.
Sieje przy tym straszny zamęt,
Bo ma wielki temperament!

Strzelec 23 listopada - 21 grudnia

Strzelec wielbi ruch i zmiany!
Wciąż jest strasznie zalatany -
Meksyk, Chiny, Rzym, Hawaje,
Tokio, Kaukaz, Himalaje...
Szybko, szybko, byle prędzej!’
Dużo, dużo, byle więcej!
Czemu tak bez przerwy gna?
Jakiś cel w tym chyba ma...

Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

Koziorożec jest uparty
I wytrwały nie na żarty!
Idzie w górę pomalutku,
Powolutku, lecz do skutku!
A gdy znajdzie się na szczycie,
To go stamtąd nie zrzucicie -
Będzie siedział zadumany,
Snując jakieś nowe plany...

Wodnik 21 stycznia - 20 lutego

Wodnik wizje i marzenia
W rzeczywistość umie zmieniać.
Jeśli ma tylko okazję,
Wykorzysta swą fantazję!
Zrobi rzeźbę lub obrazek,
Machnie jakiś wynalazek...
Sto pomysłów w jednej chwili
Ma, choć wcale się nie sili!

Ryby 21 lutego - 20 marca

Wszystkie Ryby wprost zachwyca
Niezgłębiona tajemnica -
Wyczyniają jakieś czary,
Jakieś cuda nie do wiary...
Lecz są także z tego znane,
Że są niezdecydowane,
Więc bez przerwy się wahają,
Czy w te czary wierzyć mają...

Według astrologów planety obracające się wokół Słońca mają ogromny wpływ na naszą osobowość i nasze życie. Współczesna astrologia próbuje odpowiadać na pytania jacy jesteśmy i jaki mamy potencjał. Poznawanie siebie, pomaga nam też lepiej zrozumieć innych ludzi, co bywa pomocne w codziennym natłoku informacji. W niniejszym horoskopie znajdziesz charakterystykę wszystkich znaków horoskopu zodiakalnego.

Wybierz swój znaku zodiaku

http://abc-horoskop.prv.pl/

kiedy jesteśmy zajęci snuciem innych planów"

Ostatnio zmieniony przez Bogda 2013-07-11, 01:38, w całości zmieniany 1 raz  

ana555 

Wysłany: 2010-01-18, 09:25   

TO O MNIE :zawstydzony:

Jeśli kobieta urodzi się pod znakiem Panny, to będzie dobrym człowiekiem. Najczęściej są one uczciwe, bojaźliwe, pobożne i dobroduszne. Pragną służyć innym, to też często przywdziewają szaty zakonne. Jeżeli wychodzą za maź, to są dobrymi żonami, choć nieco płochliwymi, a także zbyt popędliwymi. W sumie są świetnymi matkami.

Śmieszny horoskop też po części się zgadza :rotfl:

rafi1972 

Wysłany: 2010-01-18, 09:46   

ana555 napisał/a:
często przywdziewają szaty zakonne
:gafa: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ana555 

Wysłany: 2010-01-18, 10:13   

rafi1972, WĄTPLIWOŚCI MASZ JAKIEŚ :zly:

rafi1972 

Wysłany: 2010-01-18, 10:24   

chyba jako gadżetu :brwi: :hihi:

ana555 

Wysłany: 2010-01-18, 11:14   

myślisz że Jacka by to podjarało :mysli: :rotfl:

vaapu 
Srebrna Natalia

Wysłany: 2010-01-18, 11:18   

Ja się nie zgadzam po całości :hihi: też jestem panną i zawsze piszą, że panny to pedantki, dokładne do bólu i na dodatek porządnickie. Ja wszystko robię po łebkach, a co do porządku to zapraszam do mojego pokoju, gdzie zalegają tony kurzu :hihi:

Za to bardzo, ale to bardzo podoba mi się taka zodiakowa biżuteria :tongue:

hajja 

Wysłany: 2010-01-18, 13:17   

za to mój się całkowicie zgadza :hihi:

ana555 

Wysłany: 2010-01-18, 13:18   

vaapu, jesteś wyjątkiem :rotfl:

Jolinek 

Wysłany: 2010-01-18, 19:27   

świetne :>

partypantiez 
Robi Rozeznanie
mum

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2010-01-18, 20:05   

u mnie się zgadza bo wszedzie gonie :rotfl:

etoile 
Asia :)

Wysłany: 2010-01-18, 20:10   

Strzelec wielbi ruch i zmiany!
Wciąż jest strasznie zalatany -
Meksyk, Chiny, Rzym, Hawaje,
Tokio, Kaukaz, Himalaje...
Szybko, szybko, byle prędzej!’
Dużo, dużo, byle więcej!
Czemu tak bez przerwy gna?
Jakiś cel w tym chyba ma...

Nic sie nie zgadza :bezradny:

rafi1972 

Wysłany: 2010-01-18, 22:23   

Bogda napisał/a:
Jest odważny, silny, dzielny
I okropnie samodzielny!
Czasem takie ma pomysły,
Że rodzice tracą zmysły!
Dzierżąc berło i koronę,
Lubi słabych brać w obronę
I królewskim obyczajem ,
Potem im się wielbić daje...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Anet 

Wysłany: 2010-01-18, 22:24   

Rafi ja tez taka jestem :hihi:

hajja 

Wysłany: 2010-01-18, 22:27   

tak teraz patrzę, że do mnie pasuje też skorpion, ale w końcu ledwo trzech dni zabrakło żebym się urodziła w tym znaku :hihi:

Bogda 

Wysłany: 2010-01-18, 23:00   

hajja, to się pospieszyłaś :rotfl: :rotfl: :rotfl:

za ciasno było ??? :oko:

Anita 

Wysłany: 2010-05-15, 23:50   Znaki Zodiaku

Witam
Zastanawiałam się czy znaki zodiaku to charakter jaki jest w nich opisany czy kwestia wychowania

mam nadzieje ze długość napisana tutaj was nie zniechęci do przeczytania moich wywodów :D

mój mąż jest Bykiem, jest(najpierw napisze jaki, później znajde w necie charakterystyke znaku) miły, inteligentny, stanowczy, ma pod sobą kilka osób(praca), mają go za kolegę myslę że czasami mozna mu wjesc na głowę (pracownicy) ale jesli trzeba potrafi głosno wyrazić swoją opinię, i postawić na swoim. Zaradny, potrafi sam zadbać o dobro firmy, zrobi wszystko zeby było po jego mysli. Niekonfliktowy bardziej szuka ugody niż zwady, zalatany, rzec mogę że pracoholik w pracy. Wszystko musi być na tip top, jesli np. ksiegowa firmy tak powiedziała to tak musi być, nie inaczej, wszystko w pracy musi grac i dopinać się na ostatni guzik, nie przekłada nic na inny termin. Wszystko ma na swojej gowie.
W domu prawdziwy domator. Dla przyjaciół - przyjaciel, nawet jesli ktoś ma inne zdanie niz on - nie kwestionuje, woli przemilczeć niż się kłócić.

Cytat:
BYK - Znakiem byka włada planeta Wenus. Stąd też u osób z pod tego znaku często występuje zamiłowanie do sztuk pięknych, muzyki oraz śpiewu. Znamienną jego cechą jest wytrwałość oraz ostrożność. Zanim zrobi pierwszy krok długo będzie się nad nim zastanawiał. Cechuje go trzeźwość spojrzenia i realizm w działaniu. Nie odpowiada mu pochopne działanie, dlatego też nie przyspiesza żadnych wydarzeń w swoim życiu. Z natury jest materialistą i dba o sprawy finansowe gdyż ceni sobie wygodę oraz zadowolenie płynące z posiadania dóbr doczesnych. Zdarza się, że pieniądze zdobywa grając na loterii lub innych grach losowych. Lubi trzymać z tymi, którym dobrze się wiedzie w życiu. Jest uparty, co przekłada się na dużą siłę w działaniu. W gniew wpadają raczej rzadko a to, dlatego, że trudno ich wytrącić z równowagi. Byk jest najbardziej ekologicznym znakiem pokojowo nastawionym do świata i ludzi.

mój Szwagier - Waga, przyjaciółka - Waga ---- MASAKRA! zawsze ich słowo na wierzchu, uparci! nawet dodam że UPARCI z DUZYCH liter. Kłótliwi! zawsze myślący że oni wiedzą najlpiej, nie dadzą dojść do własnego zdania - oni zawsze mają rację. Jeśli im się nie nadepnie na piętę do rany przyłóż. Kłócą się z najbliższymi po czym później w ciszy żałują, lecz ich własne EGO nie pozwala podać pierwszemu rękę. Konsekwentni w swoim działaniu, jeśli obmyślą plan ze z kimś maja się pokłócić - ZROBIĄ TO! Kobiety - peple :) bedą zbierać informacje o innych osobach i przekazywać je innym, nie wiem jak to się ma do mężczyzn - szwagier nie pepla :D Potrafią się zaprzyjaźniać na długieee lata - ALE trzeba im potakiwać i żyć z nimi w zgodzie wtedy do rany przyłóż.
Mężczyzna waga - nie zajmuje się domem, rachunkami, itp liczy na to że ktoś to zrobi za niego. (nie wiem jak to sie ma do kawalerów)
Kobieta waga - zaradna, zajmuje się domem, rachunkami, i wszystkim co z domem i rachunkami związane. Kobieta waga - wszedzie wszystko załatwi, czy to na spokojnie czy AWANTURĄ ale załatwi.

Cytat:
WAGA - Władcą znaku Wagi jest Wenus. Ludzie urodzeni w tym znaku to zazwyczaj ludzie mili i sympatyczni. Mają duże poczucie sprawiedliwości, dlatego skłonne są do rzetelnych kompromisów. Manifestuje się u nich silna potrzeba partnerstwa, przy zachowaniu jednak swojej własnej indywidualności, co w praktyce bardziej oznacza partnerstwo deklaratywne niż realne. Wagi z niechęcią odnoszą się do wszystkiego, co brutalne, ordynarne oraz zbyt gwałtowne. Często posiadają wrodzone poczucie piękna, koloru i miłości do sztuki. Dlatego tak wiele osób urodzonych w tym znaku posiada zdolności manualne. Z potrzeby harmonii i czułości chętnie wysłucha wielu problemów innych, ale na pomoc w rozwiązaniu ich raczej nie mamy, co liczyć. W towarzystwie wyznaje zasadę: „ mów tak, żeby było uprzejmie i żeby nic z tego nie wynikało”, co w rezultacie czyni ją mistrzem dyplomacji.

Panna - kobieta - osobe ktorą znam (rodzina) pod tym znakiem jest niekłótliwa,(choć zdarza się ze jest uparta jak osioł ) zaradna, pomocna. Jesli ktoś czegoś nie zrobi Panna to zrobi, nie straszna jej jest szpachelka młotek czy siekiera, można ją nazwać kobietą ktora żadnej pracy się nie boi.
przyjacielska, rozmowana Z POCZUCIEM HUMORU. Oszczędna, jak sobie cos obmyśli dąży do celu, jak poprosisz załatwi wszytsko za Ciebie. Niekonfliktowa, uczuciowa, lecz osoba nerwowa. Bardzo porządkowa, typowa Pani Domu, wszystko musi być na cacy.

Cytat:
PANNA- Pannie patronuje planeta Merkury. Choć lubi domowe zacisze to odnosi sukcesy w interesach. Jej postawa pełna rezerwy, trzeźwy umysł i silna wola osłabiają temperament. Panna lubi porządek, dlatego swojej pracy jest bardzo skrupulatna i dokładna. Zbytnia drobiazgowość oraz krytykowanie innych sprawia, że obcowanie z Panną jest czasem nie zbyt miłe. W odróżnieniu o d innych znaków Panny są ruchliwe i bardzo czynne. Bystrość umysłu, którym niewątpliwie zostały obdarzone sprawia, że nauka przychodzi im stosunkowo łatwo, szczególnie nauki ścisłe. Ludziom z pod tego znaku zazwyczaj nie zależy na karierze, natomiast lubią, kiedy docenia się ich „mrówczą” pracę. Przy pierwszym spotkaniu z Panną trudno ją przejrzeć i zgłębić, gdyż z natury są skryte. Dzięki swojej skrupulatności potrafi dostrzegać rzeczy, które uchodzą uwadze innych, a często mają duże znaczenie. Jeśli zostaną obrażone to z trudem zapominają usłyszane obelgi pod swoim adresem.

Skorpion - ja, tu nic nie napiszę ponieważ ważna jest opinia osoby drugiej, a nie moja, poproszę siostre moze sie wypowie ona zna mnie najlepiej.

jeszcze sie dowiem spod jakiego znaku jest moj drugi szwagier bo o nim tez moge duzo napisać

stad wziełam skrócony opis Charakterystki Znaków Zodiaku ---->Charakterystaka znaków zodiaku

jak wyslę to przeczytam teksty wklejone ze strony zodiakalnej.
Ciekawa jestem Waszych opini...czy moje charaktery znaków pokrywają się z charakterami osób które WY znacie :)

Anita 

Wysłany: 2010-05-16, 00:09   

BYK - Znakiem byka włada planeta Wenus. Stąd też u osób z pod tego znaku często występuje zamiłowanie do sztuk pięknych, muzyki oraz śpiewu.
nie zgadzam sie z tym no chyba ze to do kobiet
Znamienną jego cechą jest wytrwałość oraz ostrożność. Zanim zrobi pierwszy krok długo będzie się nad nim zastanawiał. Cechuje go trzeźwość spojrzenia i realizm w działaniu. Nie odpowiada mu pochopne działanie, dlatego też nie przyspiesza żadnych wydarzeń w swoim życiu. Z natury jest materialistą i dba o sprawy finansowe gdyż ceni sobie wygodę oraz zadowolenie płynące z posiadania dóbr doczesnych.
PRAWDA
Zdarza się, że pieniądze zdobywa grając na loterii lub innych grach losowych.
nie prawda
Lubi trzymać z tymi, którym dobrze się wiedzie w życiu. Jest uparty, co przekłada się na dużą siłę w działaniu. W gniew wpadają raczej rzadko a to, dlatego, że trudno ich wytrącić z równowagi. Byk jest najbardziej ekologicznym znakiem pokojowo nastawionym do świata i ludzi.
PRAWDA

WAGA - Władcą znaku Wagi jest Wenus. Ludzie urodzeni w tym znaku to zazwyczaj ludzie mili i sympatyczni. Mają duże poczucie sprawiedliwości, dlatego skłonne są do rzetelnych kompromisów. Manifestuje się u nich silna potrzeba partnerstwa, przy zachowaniu jednak swojej własnej indywidualności, co w praktyce bardziej oznacza partnerstwo deklaratywne niż realne. Wagi z niechęcią odnoszą się do wszystkiego, co brutalne, ordynarne oraz zbyt gwałtowne. Często posiadają wrodzone poczucie piękna, koloru i miłości do sztuki. Dlatego tak wiele osób urodzonych w tym znaku posiada zdolności manualne. Z potrzeby harmonii i czułości chętnie wysłucha wielu problemów innych, ale na pomoc w rozwiązaniu ich raczej nie mamy, co liczyć. W towarzystwie wyznaje zasadę:
tu bym się kłóciła
„ mów tak, żeby było uprzejmie i żeby nic z tego nie wynikało”, co w rezultacie czyni ją mistrzem dyplomacji.
PRAWDA

PANNA- Pannie patronuje planeta Merkury. Choć lubi domowe zacisze to odnosi sukcesy w interesach. Jej postawa pełna rezerwy, trzeźwy umysł i silna wola osłabiają temperament. Panna lubi porządek, dlatego swojej pracy jest bardzo skrupulatna i dokładna. Zbytnia drobiazgowość oraz krytykowanie innych sprawia, że obcowanie z Panną jest czasem nie zbyt miłe. W odróżnieniu o d innych znaków Panny są ruchliwe i bardzo czynne. Bystrość umysłu, którym niewątpliwie zostały obdarzone sprawia, że nauka przychodzi im stosunkowo łatwo, szczególnie nauki ścisłe. Ludziom z pod tego znaku zazwyczaj nie zależy na karierze, natomiast lubią, kiedy docenia się ich „mrówczą” pracę. Przy pierwszym spotkaniu z Panną trudno ją przejrzeć i zgłębić, gdyż z natury są skryte. Dzięki swojej skrupulatności potrafi dostrzegać rzeczy, które uchodzą uwadze innych, a często mają duże znaczenie. Jeśli zostaną obrażone to z trudem zapominają usłyszane obelgi pod swoim adresem.
JAK NAJBARDZIEJ PRAWDA

Bogda 

Wysłany: 2010-05-16, 00:18   

Anita napisał/a:
Mężczyzna waga - nie zajmuje się domem, rachunkami, itp liczy na to że ktoś to zrobi za niego. (nie wiem jak to sie ma do kawalerów)

Ja się z tym nie zgodzę .
Mój mąż też WAGA .
Jest przeciwieństwem tego .
No chyba , że ON ma cechy WAGI - KOBIETY ???

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Na tej stronie dodawałam HOROSKOP wszystkich zanaków zodiaku

http://anitkak.webd.pl/to...t=znaki+zodiaku

kiedy jesteśmy zajęci snuciem innych planów"

vaapu 
Srebrna Natalia

Wysłany: 2010-05-16, 00:50   

Osobiście - zupełnie nie wierzę w tego typu sprawy. Horoskopy czasem czytam, żeby się pośmiać. To, że jestem taka, a nie inna to nie kwestia tego, że urodziłam się akurat we wrześniu. Analizując to, co napisała Anita o pannach:
Cytat:
Choć lubi domowe zacisze to odnosi sukcesy w interesach. Jej postawa pełna rezerwy, trzeźwy umysł i silna wola osłabiają temperament.

Z tego się zgadza jedno: lubi domowe zacisze, ale i to nieprzesadnie. Ewentualnie jeszcze tę rezerwę mogę zaakceptować. Żadnych sukcesów w interesach nie odnotowałam, zero silnej woli.
Cytat:
Panna lubi porządek, dlatego swojej pracy jest bardzo skrupulatna i dokładna. Zbytnia drobiazgowość oraz krytykowanie innych sprawia, że obcowanie z Panną jest czasem nie zbyt miłe. W odróżnieniu o d innych znaków Panny są ruchliwe i bardzo czynne.

Stek bzdur. Sto razy słyszałam takie teksty, ale nijak się nie mają do mnie. Jestem bałaganiarą, wiecznie mam stos rozrzuconych ciuchów w pokoju. Owszem, często sprzątam "miejsca publiczne" takie jak kuchnia, telewizornia, ale mój pokój to świątynia bałaganu. Jestem też nieruchliwa, a najbardziej lubię siedzieć i nic nie robić.
Cytat:
Bystrość umysłu, którym niewątpliwie zostały obdarzone sprawia, że nauka przychodzi im stosunkowo łatwo, szczególnie nauki ścisłe. Ludziom z pod tego znaku zazwyczaj nie zależy na karierze, natomiast lubią, kiedy docenia się ich „mrówczą” pracę.

Kto to pisał? O bystrości no comment (jak mi Etylina napisała, że mamy brązowy medal, to się ucieszyłam, że oglądała mecz Resovii (o naiwności), a jej chodziło o grę... A karierę owszem chciałabym zrobić, ale nie zrobię bo mi się nie chce :P

Cytat:
Przy pierwszym spotkaniu z Panną trudno ją przejrzeć i zgłębić, gdyż z natury są skryte. Dzięki swojej skrupulatności potrafi dostrzegać rzeczy, które uchodzą uwadze innych, a często mają duże znaczenie. Jeśli zostaną obrażone to z trudem zapominają usłyszane obelgi pod swoim adresem.

Tu jest najwięcej prawdy.

To, co Anita napisała o znajomej jej pannie, to już w ogóle nijak się ma do mnie.
Owszem, bardzo lubię prace młotkowo-śrubokrętowe i się tego nie boję, ale nie zdarza mi się zrobić czegoś, bo ktoś tego nie zrobił. Jak coś lubię, to to robię (prasowanie, mycie naczyń, latanie z mopem, koszenie itd.), ale jak czegoś nie lubię, to choćby się waliło tego nie zrobię. Nie uważam się za osobę nerwową, za to konfliktową - chyba tak. Na pewno nie byłabym typową panią domu, nie jestem "porządkowa". Nie należę do osób oszczędnych, jak mam, to wydaję. Jestem gadatliwa ale tylko w małym gronie, nawet 3 najbliższe mi osoby powodują, że przestawiam się na słuchanie. Szczerze powiedziawszy przyjacielska też nie jestem. Jak ktoś naprawdę uprze się ze mną zaprzyjaźnić, to mu się to zawsze uda, wtedy jestem lojalna, ale tak nie mam nigdy poczucia, że dla kogoś muszę być miła, że chcę mieć tego kogoś za przyjaciela itd.

Spisalam się strasznie, na koniec powiem, że jestem święcie przekonana, że to, jacy jesteśmy to nie kwestia daty urodzenia. Każdy jest inny i tyle. Znam oprócz siebie trzy osoby z początku września (ja + jeszcze ktoś - 8, i dwóch kolegów - 6 i 11). Jedna z tych osób to wiecznie pokrzywdzona przez los ofiara pecha, zupełnie polegająca na mężu, który i tak "nie umie jej dogodzić", druga to ciepłe kluchy, chciałby a boi się, a znowu trzecia jest inteligentna, zaradna, niezależna i z zaj...stym poczuciem humoru. KAŻDY JEST INNY!!

Nacka 

Wysłany: 2010-05-16, 07:39   

horoskopy to stek głupotek, ale jak ktoś chce niechaj wierzy :rotfl:
Uważam że cechy charakteru ma się bardziej po przodkach (coś tam w genach zapisali)
Zgodziłabym się tylko z kilkoma cechami gdyby nie to że raczej to życie mnie tak ukształtowało i rodzina : (panienka :zawstydzony: )

Jolinek 

Wysłany: 2010-05-16, 09:39   

Do mnie pasują tylko dwie pierwsze linijki , reszta to lipa :)

etoile 

Wysłany: 2010-05-16, 11:00   

to może strzelec, bo ja i moja mama jesteśmy strzelcami, ale odniosę się do mnie:

Dzięki Jowiszowi, bo to on roztacza opiekę nad znakiem Strzelca, osoby urodzone w tym znaku są ruchliwe, żywe, pełne temperamentu.

nic się nie zgadza, jestem cicha, spokojna, skryta, a żywa , ruchliwa i pelna temperamentu to robię się jedynie w okresie napięcia przedmiesiączkowego :hihi:

Znak zodiakalny Strzelca przedstawia się jako część konia i część człowieka, istotę pół materialną, pół duchową. Jeśli w osobie z pod tego znaku przeważa część ludzka to rozum kieruje energią, jeżeli natomiast zwierzęca to w jego działaniu możemy dostrzec elementy prymitywności, ryzyka, hazardu.

hmmm z energia to już pisalam jak jest, a co do prymitywności: nie znoszę jej u ludzi, chyba najgorsza cecha, ryzyko i hazard tez nie wchodza w grę, 10 razy zastanowię się zanim coś zrobię, jedynie hazard trochę mnie pociąga :D

Strzelec jest z natury nieprzytomnym optymistą.

jasne :hihi: Jak ja to zawsze mowię, gdy ktoś mi zarzuca że jestem straszną pesymistką? "Nie jestem pesymistką, pesymizm to tylko inna nazwa realizmu dla optymistów"

Zawsze mówi szczerze to, co myśli

Nie zawsze, zanim coś powiem, to zastanawiam się jak ja bym się poczula na miejscu osoby gdybym uslyszala to co chcę jej powiedzieć. Jeśli wiem że szczerość zrani drugą osobę to wolę pewne rzeczy przemilczeć.

Nie jest dyskretny, ale jest idealistą.

Bdura, powierzyć mi tajemnice to jak kamień w wodę, nikt się nie dowie. Idealistką to może jestem, bojak sobię coś postanowię to półideały mnie nie zadowolą ;) No jedna rzecz w ktorej się zgodzę.

Bardzo ważne dla Strzelca są szerokie kontakty ze światem, a co za tym idzie zainteresowania obcymi kulturami. Dlatego też kocha podróżować.

taaaa.... ja i podróże, zdecydowanie wolę błogo wylegiwać się w łóżku, spać do poludnia i zaszyć się w cichym kącie z książką w ręku.

Z natury są bardzo lubiani przez towarzystwo i sympatyczni

lbuiani przez towarzystwo, zalezy chyba jakie hehe, mam maloznajomych ale za to takich z ktorymi dobrze się czuję i mogę im zaufać, nie zalezy mi na wielu znajomościach więc ich nie szukam, wolę zaufane znane od lat osoby.vJestem też dosyć skryta i introwertyczna, przez co na pewno uchodzę za osobę niesympatyczną i zamkniętą w sobie. Co tu dużo mowić : duszą towarzysta to ja nie jestem :hihi:

Jeśli Słońce w horoskopie jest pozytywnie aspektowane to posiadają łatwość wznoszenia się po szczeblach drabiny społecznej oraz robienia kariery w wielu dziedzinach.

nie zauważyłam u siebie żadnej kariery :hahaha:

Zawód dla Strzelca to:
sportowiec - nie lubię sportu,
polityk -0 nie znoszę polityki,
filozof - o tak, nawet chcialam iść na studia na filozofie, ale wygrał pragmatyzm. Mimo tego czytalam wiele książek filozoficznych i bardzo lubię filozofię. Dla mnie to królowa nauk.
sędzia - :nie:
hodowca koni - chyba na farmville
duchowny - nie wierzę w boga
nauczyciel - skończyłam pedagogikę, ale nie wyobrżam sobie pracować w tym zawodzie
podróżni - buhahahaha
misjonarz - odpowiedż jak przy duchownym

Przyjazny metal to: cyna - wolę srebro :P

Szczęśliwy kamień to: szafir, szmaragd, turkus. - może być oprocz turkusu

Szczęśliwa cyfra to: 9. PRAWDA

Wrażliwe części ciała to: stawy biodrowe, wątroba, podatny na złamania kości.
nigdy nawet nic nie złamałam

Przyjazna roślina to: palma, kasztan jadalny, ukwiecone pola. nie zastanawialam się nigdy nad tym.

Bogda 

Wysłany: 2010-05-16, 13:21   

Dla zabicia czasu i dla pośmiania się ja czytuję Horoskopy , o ile takie wpadną w moje ręce :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bogda 

Wysłany: 2011-01-18, 19:50   

.

"Jak zmienić swoje życie Z Numerologia"

Twoje imię i nazwisko to nie przypadek
27 Fakty You Don't Know o twojej osobowości i przyszłości.

Zobacz Dlaczego The Shocking Truth
Na wykresie Numerologia
Can't Tell A Lie ...

http://numerologist.com/?...CFUIKfAodCBf5Mw
.

Nie sprawdzałam , czy płatne , czy nie ...
Wolę żyć w nieświadomości :lol:

Jest tylko taki wpis

""
Następnie przez indywidualną Numerologia Numerologia Reading i bieżące Poradniki i promocje związane. To jest całkowicie bezpłatny i można zrezygnować w każdej chwili za pomocą jednego kliknięcia.
""

Kto ma ochotę - może sobie sprawdzić .

.

etoile 

Wysłany: 2011-01-18, 21:18   

ale w naszym ojczystym języku to nie będzie :dontgetit:

Bogda 

Wysłany: 2011-01-18, 21:33   

etoile, jeśli pisane,

to GOOGLE CHROME wspaniale tłumaczy :taak:

Lulka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-04, 23:04   Horoskop na wesoło

baran 21 III - 19 IV

Urodzeni pod tym znakiem są z natury ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem można skłonić Barana do przyswojenia minimum wiedzy. W pracy osoby spod tego znaku, dzięki swojej tępocie dezorganizują wszystko, dzieki czemu awansują na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i przy najmniejszym pretekście wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krótko. Plują.

byk 20 IV - 21 V

Wdzięk powiatowego Casanowy i skłonności homoseksualne. Niczym nie zmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi się mizdrzyć. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do poźnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.

bliźnięta 22 V - 21 VI

Ludzie spod tego znaku nie osiagają w ogóle dojrzałości, zarówno intelektualnej jak i uczuciowej. Jedyne co naprawde potrafią to raz w tygodniu wypełnić kupon totolotka. Niezdarnie ukrywają, że najwiekszą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie.
Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, że kradnie. Koniecznie przed wyjściem rewidować.

rak 22 VI - 22 VII

Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod tym znakiem oszukują, zdradzają, uwielbiają podłożyc świnie. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym.
Jeżeli Rak twierdzi, ze ceni twoja przyjaźń, to możesz mieć pewność, że przed godziną napisał na ciebie donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą. Po 25 roku życia łysieja, garbią się i tracą zęby.

lew 23 VII - 22 VIII

Urodzeni pod znakiem Lwa mają od dzieciństwa skłonności do narkomanii, pijaństwa, najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i uwielbiają stawać przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy w szczęściu nie uczestniczą.

panna 23 VIII - 22 IX

Przez całe życie towarzyszy im stres wynikający z seksualnego niewyżycia. Sprawa jest beznadziejna, bo Panna zarówno rodzaju męskiego jak i żeńskiego jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze zwiazku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończa na ogół w klinikach nerwic. Umysłowo Panna zostaje 100% dziewicą.

waga 23 IX - 23 X

Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby sie urodzić pod tym znakiem. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamięć, wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip a ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłosci, rozumu i zdrowia. Ze względu na to co Wagi mają i to czego nie mają - są idealnymi małżonkami.

skorpion 24 X - 21 XI

Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że w licznych stałych niepowodzeniach życiowych Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny a nie on sam.
Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością opluwa wszystkich dookoła.
Po cichu dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

strzelec 22 XI - 21 XII

Osobnik spod tego znaku ma dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście, do czego sie nie weźmie - spieprzy. W dzieciństwie zabiera najmłodszym cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podglądania w toaletach. Na starość spisuje wspomnienia, od początku do końca zmyślone.

koziorożec 22 XII - 20 I

Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować wszystkie Koziorożce. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chetnie deprawuje młodzież i gwałci staruszki, póki nie popadnie w impotencję. Nadaje się do kopania rowów i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

wodnik 21 I - 20 II

Ma pociąg do gastronomii kategorii IV. Nigdy nie oddaje pożyczonych pieniedzy. Mężczyźni spod tego znaku wcześniej czy poźniej okazują się ekshibicjonistami a kobiety nimfomankami. W zakładach penitencjarnych czują sie nieźle.

ryby 21 II - 20 III

Bez przerwy udają. Ciągłe niepowodzenia i nieporozumienia w pracy i w domu. Prochu na pewno nie wymyślą. Ryba sprawdza się wyłącznie jako kontroler biletów. Lubi pornografie. Broń Boże nie dopuszczać do urządzeń bardziej skomplikowanych niż tłuczek do kartofli, bo zepsuje. Znak sprzyjający - żaden.

tygrys 

Wysłany: 2011-07-05, 06:06   

:zalamka: :hahaha:

"Określ, co sprawia że dobrze się czujesz i zacznij robić tego więcej "

.

rafi1972 

Wysłany: 2011-07-05, 07:42   

w moim jedno jest prawdziwe :rafi: :hahaha:

ana555 

Wysłany: 2011-07-05, 08:51   

Fiesta napisał/a:
Przez całe życie towarzyszy im stres wynikający z seksualnego niewyżycia.
:rafi:

Fiesta napisał/a:
Sprawa jest beznadziejna, bo Panna zarówno rodzaju męskiego jak i żeńskiego jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika.
wcale nie jest beznadziejna :luzik: :rafi:

Fiesta napisał/a:
Dzieci ze zwiazku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończa na ogół w klinikach nerwic.
:szok2:

Fiesta napisał/a:
Umysłowo Panna zostaje 100% dziewicą.
:nie: :rafi:

[ Dodano: 2011-07-05, 09:52 ]
rafi1972, co u Ciebie jest prawdziwe ? :rafi:

tygrys 

Wysłany: 2011-07-05, 09:29   

ana555, :hahaha: :hahaha:

"Określ, co sprawia że dobrze się czujesz i zacznij robić tego więcej "

.

rafi1972 

Wysłany: 2011-07-05, 09:35   

Fiesta napisał/a:
najbardziej brutalnej rozpusty
:rafi: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Anet 

Wysłany: 2011-07-05, 12:57   

to ja mam jak Rafi bom lwica :D
a moja druga połowa
Fiesta napisał/a:
Po 25 roku życia łysieja, garbią się

prawda , prawda , prawda :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nacka 

Wysłany: 2011-07-05, 13:13   

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
tylko czy zweryfikowaliście sobie znaki? :chytry: Bo niestety dużo zmian wprowadzono :gorka:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zodiak

Lulka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-05, 13:14   

no tak, niby wężownik, ale wszyscy sie trzymają "starego" układu

Lulka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-16, 22:18   

zabawne, wierszykowane, ale gdzieś tam ziarenko prawdy jest

Cama 
Gaduła
camawruk

Wysłany: 2013-04-04, 22:13   

horoskop trzeba traktować z przymrużeniem oka, a jednak uważam, że pora urodzenia w w rocznym cyklu ma znaczenie. Ale oczywiście charakter człowieka to nie tylko czas urodzenia, ale również dom, w którym się wychowaliśmy, tradycje, rówieśnicy, zainteresowania itd itp. Wiadomo, że są znaki ziemi, wody, powietrza i ognia i bardziej te do mnie przemawiają niż konkretnie sam znak zodiaku.
Ja jestem ziemia, mąż i jeden syn powietrze, drugi syn ogień.
Jestem domatorką, kocham przyrodę i zwierzęta, ważne jest dla mnie ognisko domowe i każdy zakup oglądam nie tylko pod względem praktycznym, ale musi być też atrakcyjny. Nie lubię kłótni - szukam ugody /tak jak opisywała męża Anita/.
Mąż i syn - powietrze, niespokojne duchy, wiecznie zalatane, zabiegane, pełne pomysłów,uwielbiają życie towarzyskie, zmiany,
Drugi syn ogień /lew/, powolny, spokojny, ale jak się rozbucha nie do zatrzymania. Lubi dominować i uważa się za najważniejszą osobę na świecie, choć jest litościwy jak baba.
I to wszystko ogólnie zgadza się ze znakami żywiołów. Dlatego bardziej do mnie przemawia astrologia i rytm natury. Dzieci "letnie" częściej chorują na alergię niż "zimowe", "zimowe" rzadziej się zaziębiają, co oczywiście nigdy nie będzie regułą, ale coś w tym jest.

[ Dodano: 2013-04-05, 00:48 ]
dodam jeszcze ZAOBSERWOWANE najważniejsze cechy niektórych znaków:
byk - chęć posiadania /jak ma dom, to jeszcze ogród, jak ma ogród, jeszcze las itd/
waga - sprawiedliwość, niezdecydowanie, ostrożność, komunikatywność
strzelec - lubi być w ruchu, pracowity, koleżeński, ciekawski
lew - pesymista, leniwy, zaborczy, wierny, lubi być w centrum uwagi
bliżnięta - komunikatywność, gościnność, brak dbałości o drobiazgi, w ciągłym ruchu

ana555 

Wysłany: 2013-04-05, 09:34   

byk - chęć posiadania /jak ma dom, to jeszcze ogród, jak ma ogród, jeszcze las itd/

jakbym Jacka widziała :szok2: :rotfl:

Ama 
Czas na kawkę ;)

Wysłany: 2013-04-06, 13:55   

Traktuję horoskopy i zodiaki z przymrużeniem oka...
Aliści... jeśli już, to rozpatruję podejście naukowe do astrologii, zatem nie tylko znak zodiaku, ale także ascendent i descendent. Wtedy się okazuje, że jakoś lepiej i wiarygodniej to wszystko wygląda :)
Jestem zodiakalnym rakiem. Raczkowe jest u mnie domatorstwo, umiłowanie kuchni, umiłowanie piękna, talent humanistyczny i wrażliwość. Ale dalej już raczkiem nie jestem - mając w silnym ascendencie bliźnięta zyskuję trochę z nich z cech dodatnich dominujących w znaku, czyli przystosowanie i elastyczność, odwagę w działaniu. Natomiast descendent ryb daje mi wadę w postaci okresowych humorów i przejściowego narzekactwa, oraz nadsamodzielność i dążność do upartego udowadaniania, że sama sobie poradzę...

Astrologia jest diablo skomplikowana. Horoskopy z gazet pisze pani Dziunia w redakcji i ma to w etacie :D
Astrolog zanim określi kim się jest, bada i wylicza wszystko bardzo dokładnie z daty, godziny, minuty i miejsca urodzenia. W jakiś sposób wierzę, że częściowo rzeczywiście kosmos wpływa na swoje dzieci, jest skupiskiem różnych energii; ale prawdziwy kształt duszy człowiek ma nadany przez przodków, dom i życiowe koleje losu.

To nie czarny kot napotkany przynosi pecha, ale ciemny kmiot. A ludzie jak zwykle powtarzają tylko to co im wygodne!

Odpowiedz do tematu