Poprzedni temat :: Następny temat
Forum ma żyć :)
Autor Wiadomość
Ygor 
Robi Rozeznanie
Ygor

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2015-05-01, 01:01   Forum ma żyć :)

Szanowne baby, drogie panie i dziewczyny :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Ukryłem wypowiedź w temacie, bo nie wiem tak naprawdę gdzie mógłbym umieścić swoje myślenie :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Nacka 

Wysłany: 2015-05-01, 08:23   

Temat był wałkowany w każdą stronę i powiem Ci że masz rację i jej nie masz.

Na blogu jest spora grupa graczy ale im też jest potrzebna zachęta, może byś napisał kilka komentarzy? Może trzeba rozbujać SB blogowe? Samo sie nie zrobi a krytykować i kogoś osądzać jest bardzo łatwo.
Mnie nie trzeba słodzić ani żadnej osobie z forum to wiem na pewno i naprawdę nie mam pojęcia skąd u Ciebie taki tekst : Chyba mylisz szacunek z wazeliną :P

Trzy osoby z forum piszące komentarze to jak kropla w morzu.
Umierają gry escape, nawet nie ma do czego pisać solucji, solucje video dla mnie nie maja znaczenia bo są tylko dla tych którzy bezmyślnie grają w gry tego typu, prawdziwy gracz chce zrozumieć dlaczego tak, skąd taki kod.

ana555 

Wysłany: 2015-05-01, 09:51   

:unsure:

[ Dodano: 2015-05-01, 11:06 ]
Ygor napisał/a:
Tylko co was mogłoby tak naprawdę zaciekawić???
Baby! niczym nie żyjecie? Nic was nie kręci?

mnie brakuje na forum facetów :bezradny: :rafi:

a tak poważnie jeśli chodzi o mnie to mam mało czasu i nie chce mi się :P
Większość z nas jest na forum już kilka dobrych lat , tematy nam się przejadły , zabawy znudziły , starzejemy się i coraz mniej nam się chce :rotfl:
Kiedyś było inaczej , internet pożerał dosłownie a teraz .... ja np. wole wziąć książkę w rękę i poczytać jak siedzieć przed monitorem :bezradny:

Anet 

Wysłany: 2015-05-01, 16:48   

???

[ Dodano: 2015-05-01, 18:16 ]
Dziewczyny dobrze napisały, sama po sobie widzę że coraz mniej siedzę przy kompie :bezradny: . Masę for i grup dyskusyjnych w internecie lekko wymarło, nie tylko My. Ludzie rejestrują się na dziesiątkach for tylko po to by w przeważającej większości być martwymi duszami a nie aktywnymi uczestnikami. Po prostu coś w danym momencie było potrzebne a bez rejestracji ani rusz.
Staliśmy się kameralną grupą i jeśli mamy jakieś ciekawe tematy, jakieś aktualne wydarzenia to po prostu komentujemy je na bieżąco w SB a nie zakładamy tematów. Muszę przyznać że od zawsze forum było nastawione na rozrywkę a nie na polityczno, religijno, gospodarcze debaty. Pojawiały się oczywiście poważniejsze rozmowy, ale była nas gromada i niektóre z osób lubiły sobie popaplać coś mądrzejszego :lol3:
Czasu się nie cofnie, jutro 2 maja 2015 roku forum kończy 8 lat :) !!! to szmat czasu , masę ludzi ciekawych, kontrowersyjnych i mniej lubianych też :) Myślę że powinniśmy być dumni bo to duże osiągnięcie, chociaż najlepsze mamy raczej za sobą :( :bezradny:

Co do ożywienia życia blogowo- forumowego dyskusji było co niemiara a efekt bez zmian :) Jak już wspomniano wyżej starym wygom już się chyba nie chce tak jak kiedyś a młode wygi najwyraźniej biorą z nas przykład :)

Ygor napisał/a:
Nie chcecie akceptować osób z innym sposobem spostrzeżenia. Kto nie z WAMI to przeciwko WAM?
Za 'dupę" dajecie ostrzeżenie. To jest wiązanie rąk. Palców. To już żadna krytyka nie istnieje?? Tylko pieśni chwalebne i komplementy?

Nic bardziej mylnego :) Tutaj zachowuję się podobnie jak w realu, nie muszę lubić każdej osoby jaka się zarejestruje, ale to nie oznacza że nie widzę dla niej miejsca na forum.
Niestety nie poradzę nic na to, że ten kto ma odmienne zdanie czasami działa bardzo roszczeniowo i próbuje ustawić pod nie całe forum, i jeśli mu się to nie udaje zabiera zabawki i zmienia piaskownicę :) :bezradny:

Ygor niemniej może Tobie uda się terapia uzdrawiająca, jak to mówią Jeśli nie spróbujesz nigdy nie dowiesz się czy było warto. Trzymam kciuki :)

Ama 
Czas na kawkę ;)

Wysłany: 2015-05-01, 22:06   

Coraz więcej osób zwyczajnie nie ma czasu na częste pogaduchy czy pisanie, ba - nawet na gry :( my z Małżem w realu podpieramy się nosami ostatnio, a do kompa rozrywkowo zaglądamy rzadziej niestety.
Nie zgadzam się z kwestią słodzenia komukolwiek, może dlatego nie cierpię fejzbuka i lajkowania tekstów i fotek znajomych...
Po co tu wchodzę?Bo was lubię. Bo można tu pogadać i poczytać z sensem rzeczy mądre i pogadać też o dupimaryni. Cenię sobie kameralność tej grupki inteligentnych i normalnych ludzi, którzy na ogół są dobrymi obserwatorami codzienności, przyjacielscy i pozytywnie zakręceni.
Może tematy stare, ale jare. Wcale nie uważam, że forum to trup, dla mnie to kameralne miejsce wymiany myśli, pogaduch i żartu na poziomie. Sądzę, że lepsze węższe grono niż szerokie a byle jakie; nie ilość osób a jakość się liczy, że tak powiem :)

To nie czarny kot napotkany przynosi pecha, ale ciemny kmiot. A ludzie jak zwykle powtarzają tylko to co im wygodne!

mo36 
Niszowa dewiantka!

Wysłany: 2015-05-01, 22:44   

:chytry:

[ Dodano: 2015-05-01, 23:48 ]
Ygor napisał/a:
Nic nie potrzebujecie??? Nic was nie wzrusza?

Jest mnóstwo spraw, ale to się nie nadaje do publikacji :gafa: :hihi:

Ama 
Czas na kawkę ;)

Wysłany: 2015-05-02, 02:26   

Mnie wiele rzeczy wzrusza... małe zwierzaki, starsi ludzie o pogodnych twarzach, pąki kwiatów i liści, zapach powietrza po burzy, uśmiech kochanej osoby. I sądzę, że jest tu sporo osób, które nie są głazami i mają swoje małe, duże wzruszenia :) A czego potrzebuję? Tylko dwóch rzeczy: zdrowia i miłości mojego faceta :)

To nie czarny kot napotkany przynosi pecha, ale ciemny kmiot. A ludzie jak zwykle powtarzają tylko to co im wygodne!

Kajamira 

Wysłany: 2015-05-03, 20:03   

Nacka , Anet
zgadzam się z Wami absolutnie
rzeczywiście - mija 8 lat , kiedy powstało forum
powstało z potrzeby )))) chodziło o solucje - taka była idea forum - na blogu niechętnie umieszczano solucje, żeby nie zabierać graczom przyjemności z rozwiązywania zagadek - było sporo trudnych gier - widać to po komentarzach - w starych grach sięgały 700-800 komentarzy - czyli - widać , że gry stwarzały problem
potem ? ...... potem powstawały coraz łatwiejsze gry - trzyminutówki - no ))) w porywach grało się 10 minut
ale nie to jest najważniejsze - nawet te krótkie i wydawałoby się łatwe - miały często trudne zagadki - wtedy razem się je rozwiązywało
dzisiaj? nie gra się razem, nie pisze się komentarzy , bo albo gry łatwe, albo razem z grą istnieją gotowce - video solucje, które tylko pokazują , co robić dalej i nie tłumaczą , dlaczego tak ma być - a mnie i wiele wiele osób interesuje logika danej zagadki- dlaczego ma być takie , a nie inne rozwiązanie
na włoskim blogu często robię screeny i opisuję , co z czego wynika - ale już nie starcza mi czasu na blog polski - robi to często tygrys, Nacka, Anet
a jeśli chodzi o forum - to pomału zaczęło się rozwijać - powstawały nowe tematy
ale zasada zawsze jedna panowała - szanujemy innych - każdy ma prawo do własnego zdania , nie poucza innych i nie mówi,że jego racja jest jedyną racją w świecie - bo tak nie jest
każdy człowiek - to inna natura
chcemy być szanowani przez innych - szanujmy ich

agusia16 

Wysłany: 2015-05-04, 13:17   

Dziewczyny mają rację. Niestety ludzie obecnie niechętnie piszą na wszelakich forach. Wolą jedynie czytać, a i solucje pisane schodzą na plan dalszy. Po za tym nie można i chyba nie należy nikogo na siłę przymuszać do pisanie gdziekolwiek. To forum i blog żyje już wiele lat i jestem zdania, że dalej będzie trwać, bo dużo osób czuje się tutaj jak w domu, jak wśród rodziny.

tygrys 

Wysłany: 2015-05-04, 16:51   

................

[ Dodano: 2015-05-04, 17:58 ]
ostatnio miałam zajętą głowę czymś poważniejszym................ ale lubię chwilkę odsapnąć i pograć choć w klikanki bo nie ma już takich gier jak kiedyś :( ................... a i za chwilkę wyjadę i też długo będę mieć brak czasu......... ale faktycznie jak ana napisała nie które tematy mi sie "przejadły" ....

i jakoś też nie mogę na nikogo trafić a jak już kogoś złapie to za chwilę znika.............. :dontgetit:

ale i tak zawsze zaglądać będę :rotfl: :rotfl: :rotfl:

"Określ, co sprawia że dobrze się czujesz i zacznij robić tego więcej "

.

Ygor 
Robi Rozeznanie
Ygor

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2015-05-04, 20:52   

dzięki za żywą reakcję na temat :)

[ Dodano: 2015-05-04, 21:56 ]
chciałbym w miarę czasu po kolei ustosunkować się choćby wybiórczo do waszych spostrzeżeń na temat poruszony przeze mnie :)

[ Dodano: 2015-05-04, 21:58 ]
który w końcu nie wziął u mnie z powietrza, tylko po 'analizie' rozmów na czacie z wami :)

[ Dodano: 2015-05-04, 22:00 ]
z chęcią dam 'piwo' Anet na odpowiedź na zagadnienie :)

[ Dodano: 2015-05-04, 22:05 ]
Nacka napisał/a:
Na blogu jest spora grupa graczy ale im też jest potrzebna zachęta, może byś napisał kilka komentarzy?

mógłbym :taak: ale czy godziny mojej obecności będą zauważone??

[ Dodano: 2015-05-04, 22:07 ]
Nacka napisał/a:
Mnie nie trzeba słodzić ani żadnej osobie z forum

chyba już poznałaś, że daleki jestem od słodzenia :hahaha:

[ Dodano: 2015-05-04, 22:57 ]
Nacka napisał/a:
prawdziwy gracz chce zrozumieć dlaczego tak, skąd taki kod

no i tu niestety w video solucjach już też super potrafią wskazywać autorzy solucji skąd kod :bezradny:

Ukryta Wiadomość:

[ Dodano: 2015-05-05, 00:16 ]
ana555 napisał/a:
mnie brakuje na forum facetów

ja jestem :)

Ukryta Wiadomość:

[ Dodano: 2015-05-05, 00:18 ]
relacje w następnej sesji :D dobranoc :oczko:

mo36 
Niszowa dewiantka!

Wysłany: 2015-05-05, 04:25   

:chytry:

[ Dodano: 2015-05-05, 05:28 ]
:wacko: a gdzie ta treść wymagająca ukrycia ??? :rotfl:

Nacka 

Wysłany: 2015-05-05, 07:17   

:sly:

[ Dodano: 2015-05-05, 08:36 ]
Ygor napisał/a:
chyba już poznałaś, że daleki jestem od słodzenia
to skąd i po co ten tekst? :sly:
Ygor napisał/a:
Piwa-buźki-całuśki w poszanowaniu ale już kto nie słodzi to temu 'dziękujemy'. Nie chcecie akceptować osób z innym sposobem spostrzeżenia. Kto nie z WAMI to przeciwko WAM?

Ygor napisał/a:
Nacka napisał/a:
Na blogu jest spora grupa graczy ale im też jest potrzebna zachęta, może byś napisał kilka komentarzy?

mógłbym ale czy godziny mojej obecności będą zauważone??
a co godziny mają wspólnego z komentowaniem? :o Grasz kiedy grasz i piszesz kiedy możesz :bezradny:

Ygor napisał/a:
Nacka napisał/a:
prawdziwy gracz chce zrozumieć dlaczego tak, skąd taki kod

no i tu niestety w video solucjach już też super potrafią wskazywać autorzy solucji skąd kod
co prawda nie widziałam ale możliwe :taak: Czy wyjaśniają po polsku? :sly:

Tekst do Any - :zalamka:

ana555 

Wysłany: 2015-05-05, 08:50   

:unsure:

[ Dodano: 2015-05-05, 09:56 ]
Ygor, mnie ma kto dowartościowywać :P :)

gdyby zależało mi na obecności facetów na forum to już dawno by mnie tu nie było :P

kształt brwi mnie rozwalił :lol2: co masz do moich brwi i jaki kształt powinny mieć ??? :sly:

czasami mam wrażenie , że traktujesz nas jak króliki doświadczalne : i jakoś mi się to nie podoba :mlotek:

Kajamira 

Wysłany: 2015-05-05, 13:05   

Nacka
generalnie - nic nie wyjaśniają w video solucjach - machają myszą i na tym koniec - sprawdziłam wiele wiele video solucji

agusia16 

Wysłany: 2015-05-05, 18:56   

Kajamira napisał/a:
Nacka
generalnie - nic nie wyjaśniają w video solucjach - machają myszą i na tym koniec - sprawdziłam wiele wiele video solucji

Zgadzam się z Kają. Wideo solucja, to klikania, czasami bardzo szybkie klikanie myszką, ale wymaga zdecydowanie mniej pracy i stało się chyba modne. Choć ja chyba jestem tradycjonalistką i wolę zwykłe, pisane solki ;)

Kajamira 

Wysłany: 2015-05-05, 22:09   

agusia16 napisał/a:
Kajamira napisał/a:
Nacka

Zgadzam się z Kają. Wideo solucja, to klikania, czasami bardzo szybkie klikanie myszką, ale wymaga zdecydowanie mniej pracy i stało się chyba modne. Choć ja chyba jestem tradycjonalistką i wolę zwykłe, pisane solki ;)

ja też jestem tradycjonalistką i wolę osobiście solki pisane
video - machanie myszką i nie wiadomo często dlaczego - odkryłam np - kilka razy , że autor takiej video solucji machał machał - a ja szukałam logicznego rozwiązania i nic mi nie pasowało - więc napisałam do autora , o co biegało w danej zagadce - przeprosił i powiedział,że się pomylił i już poprawia ( ludzką rzeczą jest mylić się !!! )
natomiast - w solce pisanej - autor ( mam na myśli dobrego autora solki - a takich jest u nas troszkę ) - napisałby np - że tak mu wyszło, ale nie wie dlaczego -
ostatnio były takie co najmniej ze dwie , trzy video solucje - mam na myśli ostatnie dni
wiec takie machanko myszką - jak dla mnie - niewiele jest warte

tygrys 

Wysłany: 2015-05-06, 06:53   

bo gry logiczne są po to aby właśnie pomyśleć ........... do klikania są "klikanki" gry zręcznościowe za którymi nie przepadam..... :mlotek: bo zamiast sie zrelaksować to nerwicy dostaję :zly: :rotfl:

"Określ, co sprawia że dobrze się czujesz i zacznij robić tego więcej "

.

Anet 

Wysłany: 2015-05-06, 15:45   

...

[ Dodano: 2015-05-06, 16:59 ]
...

koniecznie muszę lecieć ane55 pooglądać, nie pamiętam brwi :unsure: :rotfl:

Ygor faceci są potrzebni nie tylko do tego aby dowartościować siebie :nie: , Mężczyźni i kobiety to 2 bieguny, dla równowagi zawsze potrzebny jest drugi :) Poza tym Ty chcesz znać reakcje nasze - bab na różne prowokacje, więc dlaczego my nie możemy również prowokować ? i nie mówię tu o seksualnych zapędach, chociaż trochę pieprzu w humorze zawsze dobrze się czyta :oczko: No a bez chłopów ciężkie to zadanie.
Chociaż o samochodach to się dobrze z Bogdą gadało :rotfl:

Kajamira 

Wysłany: 2015-05-06, 18:57   

bo Bogda była dużej klasy specjalistką od samochodów ))) przeróżnej maści ))) i tych nowych
i tych bardzo starych ))))

Odpowiedz do tematu