Poprzedni temat :: Następny temat
KONKURS - MAM JUŻ CZTERY LATKA - Dyskusja
Autor Wiadomość
etoile 
Asia :)

Wysłany: 2010-12-04, 19:03   

ja jestem hetera, więc nie dam się przekupić :cwaniak:

tygrys 

Wysłany: 2010-12-04, 19:56   

nawet kawke :) )))

"Określ, co sprawia że dobrze się czujesz i zacznij robić tego więcej "

.

etoile 

Wysłany: 2010-12-04, 20:42   

a swoją drogą to też nie wiedziałam, że Anet jest Żurem :hahaha:

tygrys 

Wysłany: 2010-12-04, 21:12   

etoile dasz dasz ...... :brwi: :brwi: :brwi: :brwi:

"Określ, co sprawia że dobrze się czujesz i zacznij robić tego więcej "

.

Anet 

Wysłany: 2010-12-04, 21:29   

etoile napisał/a:

no to ja tez o tym nie wiem :hahaha: :hihi: :hahaha: :hihi: :hahaha:

etoile 

Wysłany: 2010-12-04, 21:45   

tygrys, można o mnie powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jestem przekupna :)

[ Dodano: 2010-12-04, 21:46 ]
Anet napisał/a:
etoile napisał/a:

no to ja tez o tym nie wiem :hahaha: :hihi: :hahaha: :hihi: :hahaha:

to lepiej to wyjaśnij, bo nie wiedomo czy możesz wziąć udział w konkursie czy nie :)

Anet 

Wysłany: 2010-12-04, 21:47   

wysłałam juz odpowiedzi :rotfl: przepadło :hihi:

etoile 

Wysłany: 2010-12-04, 21:48   

to wykop z żurowania :hahaha:

Anet 

Wysłany: 2010-12-04, 21:51   

auć zabolało mnie siedzenie :rotfl:

etoile 

Wysłany: 2010-12-04, 21:52   

Anita, a nie Anet jest żurem :glupek:

[ Dodano: 2010-12-13, 21:29 ]
Witam, chciałam oficjalnie ogłosić, że wycofuję się z jurowania w konkursie. Kajamira odstąpiła dziś na blogu od zasad ustalonych w regulaminie konkursu, w związku z czym nie chcę być jurorem konkursu, który podważa jeden z punktów regulaminu, który mówi, że należy odpowiedzieć na wszystkie pytania konkursowe.
Nie potrafię rozstrzygnąć zwycięzcy spośrod osób, które zadały sobie trud i odpowiedziały prawidłowo na wszystkie pytania, a tymi którzy odpowiedzą jedynie na 3 pytania. Jest to niezgodne z regulaminem i zasadami ktore sama wymyśliłam. Chciałam na to przymknąć oko, ale nie potrafie. Przekazuję pałeczke Kajamirze i umywam ręce od tego bałaganu.

Urszula 
Urszula

Wysłany: 2010-12-14, 08:54   

Chciałabym przeprosić za zaistniałą sytuację wszystkich uczestników konkursu, oraz Ciebie etoile, ponieważ Ty się napracowałaś nad stroną techniczną. Muszę napisać, dlaczego podjęłyśmy taką decyzję.
Otóż rozmawiałyśmy z Kajamirą na gg na temat małego zainteresowania konkursem. Uznałyśmy, że zniechęcenie do brania w nim udziału spowodowane jest zbyt trudnymi pytaniami. Pod wpływem chwili czy emocji, bez uzgodnienia tego z innymi członkami jury, podjęłyśmy decyzję, że zmniejszymy liczbę wymaganych prawidłowych odpowiedzi, dzięki czemu zachęcimy do zabawy większą ilość osób. Nie wzięłyśmy pod uwagę tego, że dotychczasowi uczestnicy konkursu już namęczyli się, by znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania. Niestety, była to zła decyzja, tym bardziej, że podjęta zbyt szybko i bez porozumienia z resztą organizatorów. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że w tamtym momencie pomysł wydawał się być całkiem dobry. Dlatego bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Co zrobimy z tym, jak to słusznie nazwała etoile bałaganem? O tym poinformujemy po podjęciu odpowiedniej decyzji. Moim zdaniem powinniśmy zakończyć już konkurs i rozlosować nagrody spośród tych uczestników, którzy odpowiedzieli dobrze. Więcej takiego błędu na pewno nie popełnimy. Jeszcze raz przepraszam wszystkich bardzo serdecznie. :( :( :(
:(

Anita 

Wysłany: 2010-12-14, 09:55   

Ja jestem za tym by cofnąc te trzy pytania i zostawić tak jak było 7.
bo to na prawde nie fair wobec osób które się naszukały i główkowały, Zasady można zmienić, ale jeśli skonczy się konkurs i nikt się nie zgłosi
Druga sprawa, kto ma hasło do maila? bo ja nawet nie wiem kto i ile osób wysłało odpowiedzi :(
Czekam na szybką reakcje by zmienić nową zasadę Konkursu, na starą czekam na opinie jury.
Jeśli już ktoś wysłał 3 odpowiedzi to wezmę to na siebie i napisze maile do osób ktore wysłały.

Urszula 
Urszula

Wysłany: 2010-12-14, 10:32   

Anita napisał/a:
Ja jestem za tym by cofnąc te trzy pytania i zostawić tak jak było 7.
bo to na prawde nie fair wobec osób które się naszukały i główkowały, Zasady można zmienić, ale jeśli skonczy się konkurs i nikt się nie zgłosi
Druga sprawa, kto ma hasło do maila? bo ja nawet nie wiem kto i ile osób wysłało odpowiedzi :(
Czekam na szybką reakcje by zmienić nową zasadę Konkursu, na starą czekam na opinie jury.
Jeśli już ktoś wysłał 3 odpowiedzi to wezmę to na siebie i napisze maile do osób ktore wysłały.

Zgadzam się z twoją decyzją, adres mejlowy, który wczoraj otrzymałam, wysłałam do Ciebie na pw. Jeszcze raz przepraszam za całe zamieszanie.

Kajamira 

Wysłany: 2010-12-14, 13:22   

ja też chciałam przeprosić za to zamieszanie - na moje usprawiedliwienie mogę dodać tylko to,że nie wiedziałam kompletnie ile nadeszło odpowiedzi - jako członek jury nie miałam ani hasła do maili - nic kompletnie nie wiedziałam , ile nadeszło odpowiedzi - jedynie dotarły do mnie wieści ,że jest bardzo małe zainteresowanie konkursem - w związku z tym spanikowałam i zmieniłam zasady konkursu
kiedy wystąpiłam z propozycją zorganizowania konkursu - miałam na myśli dobrą zabawę, w której będzie uczestniczyła spora grupa userów i po prostu spanikowałam, kiedy się dowiedziałam ,że nie ma ich prawie wcale - bo w takiej sytuacji - konkurs nie spełniłby oczekiwań
to tyle na moje usprawiedliwienie
dodam jeszcze, że hasło do konta z odpowiedziami na konkurs - otrzymałam dopiero dzisiaj jakieś 2 godziny temu od Anity - jak się okazało, nikt z jury nie miał hasła do maili i nie mógł wiedzieć nic o wpływających odpowiedziach - ani Anita, ani Urszula , ani ja - to tyle , gwoli wyjaśnienia całej zaistniałej sytuacji

Odpowiedz do tematu